Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Ушколі відбулося літературне свято

Date: 16 травня 2018 о 13:12
240 views

Цей захід для школи став дотиком до невичерпного джерела духовності – рідної мови, її унікальності та неповторності.

За сприяння вчительки літератури  Тамари Лютик та бібліотекаря  Марії Мисюк відбулася літературно-мистецька зустріч із творчими людьми Волині.

Це – поет та автор багатьох текстів пісень, які є в репертуарі відомих виконавці Волині, житель смт. Луків Турійського району – Степан Дружинович, авторка цих рядків – член НСПУ, науковий працівник Любомльського краєзнавчого музею і юна авторка-початківець – Даринка Дігтярук, колишня учениця школи , нинішня ліцеїстка Луківської школи-ліцею та слухачка секції “Літературної творчості” ВО МАН.

Із серйозним підходом до підготовки виступів, не по-дитячому проникливо читали сучасну філософську лірику гостей поетичного свята учениці-одинадцятикласниці  школи: Софія Устимук, Юлія Ромах, Іванна Ромах, семикласниці: Аліна Силюк, Оксана Максимук.

Важливими рисами декламаторського хисту відзначились ведучі заходу, одинадцятикласниці Тамара Александрук та Оксана Баранчук. Ніжно й натхненно вони всі разом заспівали відому пісню Степана Дружиновича “Ой лелеченьки-лелеки”. А маленькі школярики 2-го й 4-го класу старанно й інтонаційно зачитали веселі дитячі вірші Степана Анатолійовича. Після цього усім залом продивлялися відео його авторських записаних пісень. І звичайно – було дружнє, творче спілкування запрошених гостей із глядачами.

Вчителька зарубіжної літератури школи  Тамара Лютик наприкінці зустрічі підсумувала, що на літературне свято завітали представники трьох поколінь, які працюють зі словом, і це стало своєрідним символом взаємозв’язку мудрості, зрілості та юності.

Comments:
Only authorized users can leave comments.